Strona główna

Kontakt z nami


Dawidówka
ul. Gościejów 2A
43-460 Wisła

e-mail: biuro@dawidowka.pl

telefon: 504 545 930


Lokalizacja


LOKALIZACJA:
Domy położone w odległości ok.1,2 km od centrum miasta, w uroczym, cichym  zakątku Wisły. Obok domów na Gościejowie  płynie strumyk „Gościejówka” obfity w pstrągi  o krystalicznie czystej wodzie, który wpada do Wisły. Z okien naszych Domów rozprzestrzeniają się pejzaże zachwycające swoim bajkowym pięknem i pozwalające zapomnieć o kłopotach dnia codziennego.

Nieopodal jest przystanek autobusowy ,  apteka, oraz dwa markety spożywcze,   „ Karczma  Beskidzka”, Naleśnikarnia W odległości 300m od  Domów funkcjonuje wyciąg narciarski  „NOWA OSADA” ( duży 950 m krzesełko  4 -osobowe, mały dla dzieci 200m,oraz 300 m talerzyk ) oświetlony, naśnieżany  i  ratrakowany,  oraz w pobliskim DW „Beskidy” możliwość korzystania z basenu krytego , sauny i jacuzzi.

ATRAKCJE  TURYSTYCZNE  W  NAJBLIŻSZYM  OTOCZENIU:
W odlegości ok. 300 m znajdują się korty tenisowe i klub sportowy, w którym można zapisać się na lekcje tenisowe, z lekcji takich korzystać mogą nawet kilkuletnie dzieci. Ponadto jest także boisko do siatkówki ,oraz przystań kajakowa.  W  pobliżu istnieje możliwość korzystania z jazd konnych.

W nieco dalszej odległości od naszego Domu  znajdują się:
-  baseny kryte (Ośrodek Sportowy„START” , Jubilat, Hotel Gołębiewski),
-  nauka jazdy konnej,
-  siłownia,
-  wspinaczka skałkowa,
-  szlaki turystyczne piesze i rowerowe,
-  szlaki nadrzeczne, ścieżki spacerowe, tereny wędkarskie, rezerwaty  przyrody, muzea, galerie,  kościoły,
restauracje, bary, dyskoteki itp
-  w Wiśe i okolicy jest około 20 wyciągów narciarskich i 3 skocznie ,  oraz szkółki narciarskie,  przez cały rok odbywają się  festyny, kiermasze, imprezy sportowe i  kulturalne itp